Veri Kurtarma ( Data recovery )

 

 
VERİ KURTARMA
Format atılan disk’in, Okunamayan veriler, Silinmiş partition, Silinmiş dosyalar, Bozulmuş her türlü dosyalarınızı, Usb memory veya digital kamera, Androit telefon, flash bellek vb memory kartlarınızdan silinmiş alanlardan profesyonel veri kurtarma yöntemi ile, Logic hatalı diskleriniz ve benzeri medyanızdan, harddisk kurtarma, Seagate veri kurtarma, Ssd disk kurtarma, Raid veri kurtarma, Outlook veri kurtarma gibi veri kurtarma işlerinde profesyonel firmamız.
 
Veri kurtarma nasıl yapılır ? Tarafımıza  getirilen disklerdeki yüksek başarımız sebebi ile, Hdd tamiri konusunda herhangi bir yardıma ihtiyacınız mı var ?
 
 
veri kurtarma işleminde zarar vermeden tüm ayrıntıların titizlikle yürütülmesi ve sabit disklerin açılmasını gerektiren durumlarda öncelikle maliyet ve süreç bilgisini vermeden, veri kurtarma işlemlerine başlamıyoruz. Disk veri kurtarma laboratuarı (cleanroom) kullanılarak harddisk kurtarma. işlerinizi %100 güvenli olarak yapıyoruz.
 
 
veri kurtarma servisi sizlerin ziyaretine açıktır. verilerinizin sizler için öneminin bilincindeyiz,
 
Veri kurtarma Merkezi olarak en son yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip eden firmamızın diskdoktoru veri kurtarma mühendisleri ile size her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Sahip olduğumuz teknoloji, tecrübe ve bilgi birikimi ile hafıza kartları gibi en küçük veri depolama ortamından RAID/NAS gibi yüksek kapasiteli veri ambarlarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine doğrudan müdahale ediyoruz.
 
%100 başarı oranı, ücretsiz analiz ve hızlı hizmet prensiplerimiz sayesinde hard disk kurtarma aşamalarında bizlerden 7/24 bilgi alabilmeniz mümkündür.
 
veri kurtarma konusunda bizler, Türkiye'nin en fazla iş yapabilen ve en iyi fiyat verebilen firmasıyız.
 
Bu alanda hizmet veren birçok şirket, veri kurtarmayı ek işi olarak yaptığı bilinmektedir. Harddisk kurtarma hizmeti verdiğini öne süren firmaların gerçek faaliyet alaı, daha çok bilişim alanında farklı işlerdir. Firmamız, bu alandaki yatırımları ile Türkiye'deki tek profesyonel veri kurtarma laboratuvarı olarak faaliyet göstermektedir.
 
Harddisk kurtarma profesyonellik gerektiren ve kesinlikle hata kabul etmeyen önemli bir hizmet. Bu konuda yeterli bilgisi olmayan sıradan tamir servisleri verilerinizin güvenliğini ve gizliliğini sağlayamayabilir ve yapacakları yanlış ve bilinçsiz denemelerle verilerinizi tekrar kurtarılamaz hale getirebilirler.
 
Fujitsu, Western Digital, IBM, Maxtor, Quantum, Toshiba, Seagate, Samsung, Hitachi ve artık üretilmeyen tüm hard disk markalarından veri kurtarma hizmeti veren firmamız, bu işten elde ettiği kazancın önemli bir kısmını AR-GE ve yeni teknolojilerin takip edilmesine yatırmaktadır. Böylelikle sürekli olarak gelişen hard disk ve diğer kayıt ortamlarının yakından takip edilmesi mümkün olmaktadır.
 
Verileriniz gizlilik, ivedilik ve iş sürekliliği açısından önem taşıyorsa, bu işi yaklaşık 10 yıldır başarılı bir şekilde yürüten firmamıza güvenebilirsiniz.