harddisk kurtarma veri kurtarma

Harddisk kurtarma

 

 

 

Harddisk veri Kurtarma nasıl yapılır ? Harddisk tarafımıza ulaştığında veri kurtarma için ilk etapta yüksek bir hassasiyet ile özel ekipmanlar kullanarak  24 saatte analiz (diagnostic) yapılır. Buradaki amacımız harddisk üzerinde mevcut hasarlar ve problemlerin tespit edilmesidir. Böyle problemler zaman zaman harddisk içerisinde sorunlu servis yazılımlarıdan (Fw) ve hardddisk ekipmanlarının bozulmasından kaynaklanabilir. Harddisk veri kurtarma öncelikle mevcut disk üzerinde fiziksel sorunlar var ise kendi serilerinde ve modelinde ikiz gibi benzerinden sağlam materiallerin aktarılması gerektiğinden ( donör disk ) kurtarılması kendi fiyatından daha maliyetli olmaktadır bu donör diskler tarafımızca temin edilmektedir. harddisk plaklarında önemli boyutlarda tahribat bulunmadığı sürece verilerin büyük bir kısmını kurtarabilmek mümkün olabilmektedir.  Kurtarılan veriler sağllam bir ortama aktarılır. Harddisk kurtarma için geliştirilmiş bir çok ekipman ve özel programlar kullanarak işlerimizi daha güvenli ve hızlı olabilmesi için bir çok ülkelerinden teknolojik yenilikleri  harddisk kurtarma laboratuvarımızda gizlilik ve güvenlik amaçlı olarak kullanmaktayız. 
 
harddisk sorunları ile karşılaşmamak için ne yapmalız ? harddisk tamiri yapılamayan ancak içerisinden büyük maliyetlerle data kurtardığımız depolama birimidir.  içerisinde önemli verilerin bulunduğu Harddiskleri düzenli olarak yedeklemelisiniz.
 
Harddisk arızalandığı zaman ne yapmalıyız ? Harddisk arızalandığı zaman  problemli Harddisk' i o haldeyken kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Harddisk kurtarma profesyonellik gerektiren ve hata kabul etmeyen önemli bir hizmettir. Bu konuda yeterli bilgi sahibi olmayan sıradan tamir servisleri datalarınızın güvenliğini ve gizliliğini sağlayamaz  yapacakları yanlış ve bilinçsiz denemelerle verilerinizi kurtarılamaz hale getirebilirler.

 

www.harddiskkurtarma.com.tr